Nasze sauny

Obejrzyj galerię saun wykonanych przez nas. Do budowy saun używamy materiałów najwyższej jakości. Stosujemy wyselekcjonowane drewno oraz w pełni bezpieczne urządzenia grzewcze. Charakterystykę wszystkich rodzajów saun przedstawiamy w poradniku.

Nasze baseny

Obejrzyj galerię basenów wykonanych przez nas. Wykonujemy zarówno baseny przydomowe jak i wewnętrzne. Montujemy baseny: poliestrowe, kanadyjskie, stalowe, w technologii szalunku traconego oraz żelbetowe. Wszystko uzależnione jest od warunków na budowie i indywidualnych ustaleń z klientem.

Nasze kominki

Obejrzyj galerię kominków wykonanych przez nas. Oferujemy Państwu bardzo szeroką gamę produktów od kilkunastu producentów. W swojej ofercie posiadamy wkłady kominkowe i piece wolnostojące oraz wszystkie elementy potrzebne do ich montażu. 

Nasze SPA

Obejrzyj galerię wykonanych przez nas SPA. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa cudowną oazę spokoju i relaksu. Wykonujemy groty i komnaty solne, natryski wrażeń, kamienne leżanki służące do wypoczynku. Montujemy solaria i słoneczne łąki oraz balie schładzające po saunie.